SIRADIŞI VE EŞSİZ TASARIMLAR

Yenigün Tavla olarak, tüm ürünlerimizi eşsiz ve daha evvel üretilmemiş tasarımlar olarak üretiriz.

Bunu gerçekleştirmek için üzün bir hazırlık ve tasarım aşamasının ardından prototip üretim aşamasına geçeriz. Bir tek ürün için bile, seri üretime geçmeden evvel ki çalışmaların süresi ortalama 3-4 ay arasında değişir.

NİHAİ KULLANICI ODAKLI ÜRETİM

Yenigün Tavla olarak, bütün ürünlerimizin kalitesine, son kullanıcısı tarafından kontrol ediliyor gibi dikkat gösterir ve üretim, kalite kontrol, paketleme, toptancı ve perakende market zincirine kadar ürünlerimizin güvenle son kullanıcıya ulaşmasından emin olmak için takip eder ve gerekirse her noktada destek sağlarız

Bu noktada, üretim kaynaklı bir hatanın tespiti halinde, müşterilerimizin talebi olmasa bile, ürünlerimizi geri çağırır ve telafisini gerçekleştiririz.

KALİTE-FİYAT POLİTİKAMIZ

Yenigün Tavla olarak, Kalite-Fiyat performası istediğimiz seviyede olmayan hiçbir ürünü üretmeyiz.

İmal ettiğimiz tüm ürünlerin fiyatlarını, kalite/fiyat performansı açısından değerlendirir ve son kullanıcının tercihini bu noktada karşılamak isteriz.

Müşterilerimiz hakkımızda ne söylediler?

  • Kanat Boya A.Ş. olarak, 30.Kuruluş yıldönümümüz için çalışanlarımıza ve bayilerimize vermeyi hedeflediğimiz kurumsal hediyemiz olan tavla oyun seti için Yenigün Tavla ile çalışmak çok isabetli bir karar oldu. Kurumsal beklentimizi tam olarak karşılamasının yanında teslim tarihi ve sürekli iletişim konusunda çok profesyonel bir yaklaşım sergilediler. Görsellerimizin yerleştirilmesi konusunda bizim gösterdiğimiz titizliği, kendi tecrübeleriyle harmanlayarak bizi doğru şekilde yönlendirmeleri de ayrıca takdire değer. Aslında en önemlisi de üretim planları hiç müsait olmamasına rağmen ekstra bir efor sarf ederek bize hizmet vermeleri oldu. Yenigün Tavla ekibine gösterdikleri gayret ve ortaya çıkardıkları mükemmel sonuç için çok teşekkürler.

    Nurgül Toklıoğlu, İnsan Kaynakları Müdürü
  • Müşterilerimize promosyon ürün dağıtmak için tavla yaptırmak istediğimizde, Yenigün Tavla ile tanıştık, bize sundukları opsiyon ve seçeneklerin arasında seçim yapmakta gerçekten zorlandık, ve nihayetinde harika bir ürün tasarlayıp, kusursuz kalitesi ve zamanında teslim tarihiyle bize teslim ettiler, her şey için teşekkürler.

    Burak Yılmaz, Satınalma Müdürü
  • Almanya'da yaşıyorum, Antalya'da bir hediyelik dükkanından aldığım Trendy Tavla'nın pullarından bir tanesinin eksik olduğunu ancak Almanya'ya döndüğümde farketmiştim, aynı puldan bulamayacağımdan Yenigün Tavla'yı aradım, bir takım pul fiyatının 30 katı kargo fiyatı ödeyerek bana gönderdiler, beklemediğim bu güzel hareket için alkışlıyorum.

    Ertuğrul Öztürk, Müşteri

0

ÜRETİLMİŞ FARKLI ÜRÜN

0

MUTLU MÜŞTERİ

0

GÜNDÜR BİRLİKTEYİZ

EN YENİ ÜRÜNLER