ARTWORK TAVLA TAKIMI KORUSH DETAYLARI

Persepolis, Apadana, Doğu Merdivenleri, (MÖ 500) Pers İmparatorluğu'nun çeşitli milletlerinin temsilcilerini tasvir eden Persepolis'teki kabartmalar. Artwork Tavla Takımı Korush.

Persepolis, Apadana, Doğu Merdivenleri, (MÖ 500)  Pers İmparatorluğu'nun çeşitli milletlerinin temsilcilerini tasvir eden Persepolis'teki kabartmalar.  Artwork Korush Tavla Takımı Korush.
Tavla Takımlarımızın gövde kısımları 12 mm ve 4mm 1. Kalite MDF levhadan üretilmektedir, MDF gövde parçaları çeşitli formlarda freze edildikten sonra, ürün gruplarına göre; High Gloss PVC kamplama, Alkosel Kaplama veya Suni Deri ile kaplanır. Motif ve Desenler 4mm kalınlığında MDF tavla yüzeyleri üzerine uygulanır. Yüzeylere, Solvent ve koku içermeyen, UV ile kürlenen, sararmayan ve çizilmeye karşı son derece dirençli, High Gloss (%95) Akrilik Parlak Vernik uygulanır. Klasik Tavla Takımlarımızda, açma kapama klipsi yerine yüksek manyetik özelliğe sahip Neodimium mıknatıslar kullanılır. Aksesuarlar, ürün modellerine göre değişerek, plastik, akrilik, polyester pul, zar, vido küpü ve zar atma kapları ile birlikte gelir. Her ürün kalite-kontrol sonrası kutulanır satışa sunulur.
Ürün Ölçüleri (XXL): 50.0cm x 25.0cm x 8.0cm = 19.7'' x 9.85'' x 3.15''