SIRADIŞI VE EŞSİZ TASARIMLAR

Yenigün Tavla olarak, tüm ürünlerimizi eşsiz ve daha evvel üretilmemiş tasarımlar olarak üretiriz.

Bunu gerçekleştirmek için üzün bir hazırlık ve tasarım aşamasının ardından prototip üretim aşamasına geçeriz. Bir tek ürün için bile, seri üretime geçmeden evvel ki çalışmaların süresi ortalama 3-4 ay arasında değişir.

NİHAİ KULLANICI ODAKLI ÜRETİM

Yenigün Tavla olarak, bütün ürünlerimizin kalitesine, son kullanıcısı tarafından kontrol ediliyor gibi dikkat gösterir ve üretim, kalite kontrol, paketleme, toptancı ve perakende market zincirine kadar ürünlerimizin güvenle son kullanıcıya ulaşmasından emin olmak için takip eder ve gerekirse her noktada destek sağlarız

Bu noktada, üretim kaynaklı bir hatanın tespiti halinde, müşterilerimizin talebi olmasa bile, ürünlerimizi geri çağırır ve telafisini gerçekleştiririz.

KALİTE-FİYAT POLİTİKAMIZ

Yenigün Tavla olarak, Kalite-Fiyat performası istediğimiz seviyede olmayan hiçbir ürünü üretmeyiz.

İmal ettiğimiz tüm ürünlerin fiyatlarını, kalite/fiyat performansı açısından değerlendirir ve son kullanıcının tercihini bu noktada karşılamak isteriz.

Müşterilerimiz hakkımızda ne söylediler?

 • Resimlerde görüldüğü gibi kaliteli ve güzel bir tavla. Paketleme çok sağlamdı ve kargodan 1 gün içinde teslim aldım. Piyasada bulunabilecek en güzel tavlalar burada, herkese tavsiye ediyorum. Çok teşekkürler.

  Kürşad
 • Hepsiburada.com üzerinden 1 adet sizin markanıza ait tavla satın aldım. Çocuğum meraktan kargo paketini açıp bakmak istemiş. Fakat istemeden tavlanın kırılmasına neden olmuştu. Konuyla ilgili sizleri arayıp yardım istedim. Bana göstermiş olduğunuz ilgi ve yardımdan dolayı çok teşekkür ederim. Taylan bey'e ayrıca teşekkür etmek isterim.

  Asım Karadayı
 • Teşekkürler Yenigün,gözden kaçmış ufak bir üretim hatasını çok kısa "2 gün" bir sürede telafi ederek tam takım olarak gönderen Yenigün Tavla'ya ve özellikle süper ilgisiyle Taylan bey'e teşekkür ederim. Günümüzde çok daha önemli olan müşteri memnuniyetine bu denli önem veren ender üreticilerden biri olan bu müessesemizi tebrik eder, başarılılarının devamını dilerim.

  Mustafa Taşer
 • Kanat Boya A.Ş. olarak, 30.Kuruluş yıldönümümüz için çalışanlarımıza ve bayilerimize vermeyi hedeflediğimiz kurumsal hediyemiz olan tavla oyun seti için Yenigün Tavla ile çalışmak çok isabetli bir karar oldu. Kurumsal beklentimizi tam olarak karşılamasının yanında teslim tarihi ve sürekli iletişim konusunda çok profesyonel bir yaklaşım sergilediler. Görsellerimizin yerleştirilmesi konusunda bizim gösterdiğimiz titizliği, kendi tecrübeleriyle harmanlayarak bizi doğru şekilde yönlendirmeleri de ayrıca takdire değer. Aslında en önemlisi de üretim planları hiç müsait olmamasına rağmen ekstra bir efor sarf ederek bize hizmet vermeleri oldu. Yenigün Tavla ekibine gösterdikleri gayret ve ortaya çıkardıkları mükemmel sonuç için çok teşekkürler.

  Nurgül Toklıoğlu, İnsan Kaynakları Müdürü
 • Müşterilerimize promosyon ürün dağıtmak için tavla yaptırmak istediğimizde, Yenigün Tavla ile tanıştık, bize sundukları opsiyon ve seçeneklerin arasında seçim yapmakta gerçekten zorlandık, ve nihayetinde harika bir ürün tasarlayıp, kusursuz kalitesi ve zamanında teslim tarihiyle bize teslim ettiler, her şey için teşekkürler.

  Burak Yılmaz, Satınalma Müdürü
 • Almanya'da yaşıyorum, Antalya'da bir hediyelik dükkanından aldığım Trendy Tavla'nın pullarından bir tanesinin eksik olduğunu ancak Almanya'ya döndüğümde farketmiştim, aynı puldan bulamayacağımdan Yenigün Tavla'yı aradım, bir takım pul fiyatının 30 katı kargo fiyatı ödeyerek bana gönderdiler, beklemediğim bu güzel hareket için alkışlıyorum.

  Ertuğrul Öztürk, Müşteri

0

ÜRETİLMİŞ FARKLI ÜRÜN

0

MUTLU MÜŞTERİ

0

GÜNDÜR BİRLİKTEYİZ

EN YENİ ÜRÜNLER

Yenigün Tavla hakkındaki tüm bilgileri bulabilirsiniz Ahşap Tavla Takımları ve Deri Tavla Takımları üretimi ve imalatçısı Yenigün Tavla.

Yenigün Tavla hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz Ahşap Tavla Takımları ve Deri Tavla Takımları üretimi ve imalatçısı ve üreticisi Yenigün Tavla

Yenigün Tavla, Türkiye'nin en büyük Tavla Üreticisi olup %100 yerli üretimi olan, ahşap tavla takımı, ağaç tavla takımı , deri tavla tavla takımı, promosyon tavla ve turnuva tavla takımı ürünlerini ülkemizde ve dünyada saygın büyük toptancılar aracılığıyla satış ve ihracatını yapmaktadır. Tavla imalatı konusunda 33. yılını dolduran şirketimiz, sadece ahşap ve deri tavla takımları imalatında 30 yılı aşkın tecrübesiyle yolculuğuna devam etmektedir. Geniş ürün yelpazinde, Sedefli Tavla Takımı, Ahşap Tavla Takımları, Deri Tavla Takımları, Promosyon Tavla Takımları, Turnuva Tavla Takımları, Modern Tavla Takımları, Hatem Tavla Takımı, Ağaç Tavla Takımları ve Satranç Tahtaları bulunmaktadır. Tavla imalatı ve Tavla üretimi konusunda uzmanlaşmış olan Yenigün Tavla markası Avrupa, Amerika ve Ortadoğu pazarlarındaki payını her geçen gün arttırmaktadır.