SIRADIŞI VE EŞSİZ TASARIMLAR


Yenigün Tavla olarak, tüm ürünlerimizi eşsiz ve daha evvel üretilmemiş tasarımlar olarak üretiriz.

Bunu gerçekleştirmek için üzün bir hazırlık ve tasarım aşamasının ardından prototip üretim aşamasına geçeriz. Bir tek ürün için bile, seri üretime geçmeden evvel ki çalışmaların süresi ortalama 3-4 ay arasında değişir.

NİHAİ KULLANICI ODAKLI ÜRETİM


Yenigün Tavla olarak, bütün ürünlerimizin kalitesine, son kullanıcısı tarafından kontrol ediliyor gibi dikkat gösterir ve üretim, kalite kontrol, paketleme, toptancı ve perakende market zincirine kadar ürünlerimizin güvenle son kullanıcıya ulaşmasından emin olmak için takip eder ve gerekirse her noktada destek sağlarız

Bu noktada, üretim kaynaklı bir hatanın tespiti halinde, müşterilerimizin talebi olmasa bile, ürünlerimizi geri çağırır ve telafisini gerçekleştiririz.

KALİTE-FİYAT POLİTİKAMIZ


Yenigün Tavla olarak, Kalite-Fiyat performası istediğimiz seviyede olmayan hiçbir ürünü üretmeyiz.

İmal ettiğimiz tüm ürünlerin fiyatlarını, kalite/fiyat performansı açısından değerlendirir ve son kullanıcının tercihini bu noktada karşılamak isteriz.

0

ÜRETİLMİŞ FARKLI ÜRÜN

0

MUTLU MÜŞTERİ

0

GÜNDÜR BİRLİKTEYİZ

YENİGÜN TAVLA

TAVLA VE SATRANÇ ÜRETİCİSİ

Yenigün Tavla, Türkiye'nin en büyük Tavla Üreticisi olup %100 yerli üretimi olan, ahşap tavla takımı, ağaç tavla takımı , deri tavla tavla takımı, promosyon tavla, turnuva tavla takımı satranç ve oyun setleri ürünlerini ülkemizde ve dünyada saygın büyük toptancılar aracılığıyla satış ve ihracatını yapmaktadır. Tavla imalatı konusunda 36. yılını dolduran şirketimiz, sadece ahşap ve deri tavla takımları imalatında 30 yılı aşkın tecrübesiyle yolculuğuna devam etmektedir. Geniş ürün yelpazinde, Sedefli Tavla Takımı, Ahşap Tavla Takımları, Deri Tavla Takımları, Promosyon Tavla Takımları, Turnuva Tavla Takımları, Modern Tavla Takımları, Hatem Tavla Takımı, Ağaç Tavla Takımları ve Satranç Tahtaları bulunmaktadır. Tavla imalatı ve Tavla üretimi konusunda uzmanlaşmış olan Yenigün Tavla markası Avrupa, Amerika ve Ortadoğu pazarlarındaki payını her geçen gün arttırmaktadır.