Artwork ISIS TAVLA TAKIMI DETAYLARI

Isis (2350 BC- 2100 BC), Egyptian Aset or Eset, one of the most important goddesses of ancient Egypt, Gerçek Aset yada Eset olan en önemli Mısır Tanrıça'larından biridir, Artwork Ahşap Tavla Takımı Isis

Isis (2350 BC- 2100 BC), Egyptian Aset or Eset, one of the most important goddesses of ancient Egypt, Gerçek Aset yada Eset olan en önemli Mısır Tanrıça'larından biridir.
Artwork Isis Tavla takımlarımızın hepsinin üretimde kullanılan kasaları, 16mm ve 4mm, 1. Kalite MDF sunta levhadan üretilmektedir, Desenler tavla zemini üzerine transfer edildikten sonra 3 kat dolgu verniği ile tavla takımılarının tüm yüzeyleri koruma altına alınır ve 3 kat parlak polyester vernik uygulanır. Tavla Takımlarının iç ve dış kenarları desenlerine uygun boya ile boyanırken aynı katmanda vernikler ile koruma altına alınır. Bu sayede Tavla Takımlarımız nem ve suya dayanıklı hale gelirken bu sayede dış etkilerden tamamen korunaklı hale gelir. Açma kapama klipsi yerine tüm ahşap tavla ürünlerimizde yüksek manyetik özellikli mıknatıs kullanılır. Ardından dış kenar kısımlarına en yüksek kalitede seçilmiş suni deri şeritler ugulanır. Her Tavla Takımı ürün kalite-kontrol sonrası OPP naylon poşetlere konulur ardından kutulanır. Aksesuarlar, ürün renklerine uygun pullar ve zarlar olarak ürünle birlikte gelir. Tavla Üretiminin her aşaması işletmemizde dahilinde yapılır. Ürün ölçüleri aşağıdadır. Farklı ölçü talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.
Ürün Ölçüleri (XXL): 50.0cm x 25.0cm x 8.0cm = 19.7'' x 9.85'' x 3.15''