TRENDY KANDINSKY VIII TAVLA TAKIMI DETAYLARI

Vasily Kandinsky (1866–1944): Composition VIII - Ruh tüm tınılarıyla bir piyanodur, klavyesi renkleri, çekiçleri de gözleridir. Sanatçı ise bu piyanonun klavyesine dokunarak ruhu titreten eldir.

Vasily Kandinsky (1866–1944): Ruh tüm tınılarıyla bir piyanodur, klavyesi renkleri, çekiçleri de gözleridir. Sanatçı ise bu piyanonun klavyesine dokunarak ruhu titreten eldir.
Trendy Kandinsky VIII Tavla Takımı Trendy Tavla takımlarımızın kasaları 12 mm ve 4mm, 1. Kalite MDF sunta levhadan üretilmektedir, desenler tavla zemini üzerine transfer edildikten sonra 3 kat dolgu verniği ile tavla takımlarının tüm yüzeyleri koruma altına alınır ve 3 kat parlak polyester vernik uygulanır. Tavla Takımlarının iç ve dış kenarları desenlerine uygun boya ile boyanırken aynı katmanda vernikler ile koruma altına alınır. Akrilikten imal edilen pul koyma hazneleri, cila ve boyama işlemleri bittikten sonra monte edilir. Açma kapama klipsi yerine tüm ahşap trendy tavla takımlarımızda yüksek manyetik özellikli mıknatıs kullanılır. Her ürün kalite-kontrol sonrası OPP naylon poşetlere konulur ardından kutulanır. Aksesuarlar, ürün renklerine uygun pullar, zarlar ve zar atma kaplarıyla ile ürünle birlikte gelir. Tavla Üretiminin her aşaması işletmemizde dahilinde yapılır. Ürün ölçüleri aşağıdadır. Farklı ölçü talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz. 
Ürün Ölçüleri (XXL): 49cm x 30cm x 6.2 = 19.3'' x 11.8'' x 2.44''
Ürün Ölçüleri (L): 40cm x 25cm x 6.2 = 15.74'' x 9.84'' x 2.44''